پروژه های شرکت سائو

توضیح در باره ی پروژه های برجسته بر اساس زمینه فعالیت :
۱ – کفپوش اپوکسی :
اجرای کفپوش اپوکسی کارخانه ی فرآوری پسته
این پروژه در شهرستان سیرجان استان کرمان اجرا شد . توقع کارفرما از کفپوش کارخانه ، دارا بودن همزمان خصوصیاتی بود که آنها را صرفا می توان از کفپوش های بهینه شده ی اپوکسی انتظار داشت.
از جمله مهمترین آن خصوصیات عبارتند از : دارا بودن مقاومت سایشی بالا در مقابل تردد دائم لیفتراک ، بهداشتی بودن ، داشتم ظاهری زیبا ، امکان ارائه در چند رنگ ، عدم جذب رطوبت در کفپوش که باعث نم کشیدن محصول آماده نشود و …
کفپوش مذکور با خواص مورد اشاره ، با مجموع ضخامت ۳ میلی متر و در دو رال رنگ مختلف اجرا و تحویل کارفرما شد .

۲- سند بلاست و پوشش محافظتی اپوکسی :
پروژه ی مجموعه ی ورزشی ، متعلق به شرکت کاله و محل اجرا شهرستان آمل می باشد .
سقف استخر مجموعه ی ورزشی ، که متشکل از دال های بتنی و تیرهای فولادی است در اثر بخارات خورنده ی ناشی کلر مصرفی برای تصفیه آب استخر در معرض خوردگی و تخریب قرار داشت .
پس از برداشتن اثرات زنگ زدگی فلز و پوسیدگی رنگ نامناسب اجرا شده ی قبلی توسط روش سندبلاست ، سیستم محافظتی بر پایه ی زینک ریچ اپوکسی و رنگ رویه ی اپوکسی پلی آمید با مجموع ضخامت ۲۵۰ میکرون جایگزین رنگ قبلی شد .

۳- آب بندی مخازن پیش تصفیه سد کمال صالح :
در مخازن بتنی نگهداری مواد شیمیایی به طور کلی و در مخازن مذکور به طور خاص ، اجرای پوششی که همزمان ضمن آب بند نمودن مخزن ، نقش محافظتی از بتن سازه را بر عهده بگیرد ، ضروری است .
استفاده از پوشش های کامپوزیتی با استفاده از روش FRP Lining ضمن آب بند کردن مخزن ، بتن سازه را در مقابل اثرات خورنده ی مواد شیمیایی مورد نیاز برای تصفیه ی آب آشامیدنی محافظت می نماید .
از جمله ی خواص این روش می توان به : بهداشتی بودن ، عدم جذب ، عدم امکان رشد خزه در سطح پوشش ، امکان شستشوی آسان ، مقاومت شیمیایی بالا ، تقویت سازه ی اصلی و … اشاره نمود .

۴- کفپوش اپوکسی بیمارستان مفید تهران
کفپوش های بیمارستانی و یا به طور کلی کفپوش های اتاق تمیز ( Clean room ) ضمن دارا بودن خواص عمومی کفپوش های پلیمری اپوکسی ، دارای ویزگی های خاص طراحی بر اساس استاندارد های Clean room ها بوده که علاوه بر دارا بودن ظاهری شفاف تر و زیباتر ، دارای ویژگی آنتی باکتریال و تمیز شونده ی فوری می باشد .
اجرای پروژه ی بخش پیوند بیمارستان